Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 40 (2 Sayfa)

Diesel Cardio (Kardiyo) Aletleri Ekipmanları

 

Kardiyovaskürler sistem; kalp ve kan damarları ile birlikte vücudun dolaşım sistemidir. Bu sistemin; yani akciğerlerin, damarların ve kalbin yoğun bir şekilde çalıştırılarak güçlendirilmesine ise kardiyo denmektedir. İp atlama, yürüyüş ve koşu gibi egzersiz türleri kardiyo egzersizlerine örnektir. Kardiyoda doğru nefes büyük önem taşımaktadır. Tabii ki idman esnasında nabız yükselecektir. Fakat aşırı derecede hızlı nefes alıp vermeye başlamak oksijeni yanlış kullandığınızın göstergesidir. Kardiyonun yararları yani cardio'nun faydaları saymakla bitmemektedir.

 

Cardio’nun faydaları & kardiyonun yararları

 

Düzenli olarak cardio yapıldığı zaman birçok faydayı hissetmek mümkündür. Bu faydaları ve yararları şu şekilde sıralamamız mümkündür:

 

·      Damar tıkanıklığı engellenir.

·      Bağışıklık sistemi kuvvetlendirilir.

·      Metabolizmayı hızlandırır.

·      Kalp kası güçlenerek kuvvetlenir; pompalama aktivitesinde kan daha uzun yol alır, alınan besinlerin değerleri vücuda daha etkili bir şekilde dağılır.

·      Kan şekerinin kontrol edilmesine yardımcı olur.

·      Serotonin ve dopamin gibi hormonların salınımını arttırdığı için mental sağlığa iyi gelir.

·      Vücudun yaşlanma hızını yavaşlatır.

·      Güç ve dayanıklılık arttırıcı bir egzersiz türüdür.

 

Cardio aletleri & Cardio ekipmanları

 

Cardio’nun faydaları ve cardio’nun yararları hakkında bilgi sahibi olan birçok kişi cardio’yu antrenmanın bir parçası haline getirmektedir. Bu doğrultuda kişiler spor salonuna gittiği zaman mutlaka kardiyo yapmaktadır. İşletme sahipleri sporseverlerin bu cardio tutkusunu bildikleri için cardio aletleri ve cardio ekipmanlarına gereken önemi vermektedir. Spor salonlarında yüksek teknolojiyle üretilmiş, dayanıklı ve ergonomik makinelere yer vermektedir.

 

Spor salonu açacak olan birçok kimse cardio aletlerinin yoğun kullanıma maruz kalacağını bildiği için Diesel Fitness gibi markaları tercih etmektedir. Diesel Fitness rahat, ergonomik, dayanıklı ve yüksek teknoloji ile üretilmiş birçok spor ekipmanı ve spor malzemesi sunmaktadır. Diesel Fitness; stüdyo ekipmanları, aksesuar, CrossCage, güç aletleri ve cardio aletleri gibi onlarca ekipman sunmaktadır. Bugün diesel cardio malzemeleri ve diesel cardio ekipmanları arasında; koşu bandı modelleri, yatay bisiklet modelleri, eliptik bisiklet modelleri ve dahası yer almaktadır.

 

Eğer siz de cardio ekipmanları ve kardiyo malzemeleri için internette diesel spor malzemeleri, diesel spor aletleri, diesel spor aletleri fiyatları ve diesel spor fitness malzemeleri gibi aramalar yapıyorsanız;  sağlıklı bir yaşam için kişiye özel çözümler sunarken, sporun faydaları konusunda farkındalığı artmış, bilinçli spor yapan bireylerin gün geçtikçe arttığı bir toplum hedefleyen Alpha Sportive geniş ürün portföyü ile birlikte hem ithal hem de %100 yerli sermayeli ürünlerle farklı zevklere, ihtiyaçlara ve bütçelere cevap verebilmektedir. Yukarıdaki diesel cardio ürün modellerimiz arasından alışveriş yaparak; Türkiye’nin her noktasına ulaşan servis hizmeti, satış öncesi ve sonrası profesyonel destek ve kolay ödeme seçenekleri gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. 2 yıl garanti güvencesi ile yüksek kaliteli spor salonu ürünlerine tek bir tıkla sahip olabilirsiniz. Alpha Sportive olarak keyifli alışverişler dileriz!